Avaleht    Kuidas osta    KKK    Kontakt    Järelmaks    Hooldustöökoda    Ostukorv

POWER COMMANDER III USBPowerCommander on toitesüsteemi häälestusmoodul, mis paigutatakse sisuliselt aju ning pritsungsüsteemi vahele. Kuna PowerCommander kasutab ratta originaalpistikuid, siis mingisuguseid muudatusi originaaljuhtmestikus ei ole vaja. Lõviosa ratastele on Power Commander paigaldatav vähem kui 30 minutiga.

PowerCommander muudab "kütusekaarti" ning mõningatel juhtudel ka süüte ajastust. Läbi Powerkommanderi on võimalik ka käikude "shiftimine". PowerCommanderga on võimalik pritsungsüsteem häälestada praktiliselt täiusliku täpsuseni mis võimaldab mootorist kõik tema potensiaal välja pigistada. Samas ei ole vaja muretseda, et midagi muudetakse pöördumatult - kõik "ajus" sisalduv säilub algsel kujul, sest muutused tehakse ainult PowerCommanderi siseselt. Viimase eemaldamise järel, hakkab toitesüsteem uuesti kasutama, tootjatehasest väljastatud häälestust.

DRAGBIKE.ee pakub ka PowerCommanderi häälestusteenust, mille vastu saavad väga vähesed dünopingid maailmas. Lähim sarnase tulemustäpsusega lahendus on tuuletunneliga varustatud dünopingis, mis asub Saksamaal. Dragbike.ee kasutab lambda anduriga varustatud häälestussüsteemi, millega on võimalik kütusesegu mõõta reaalsetes tingimustes sõites(ringrajal näiteks). Sellega tagatakse loodava "kütusekaardi" täpsus ning stabiilsus erinevatel kiirustel. Tavapärased dünopingid ei suuda imiteerida reaalse sõidu ajal tekkivaid õhuvoolusi ega turbulentsi mõjust tulenevat hõrendust väljalaskele, mis kokkuvõttes mõjutavad kaasaegsete tsiklite küttesegu väga olulisel määral. Loe lähemalt: http://www.dragbike.ee/pood/?p=1&id=13&item=163

Õige ning stabiilne küttesegu ei ole pelgalt võidusõitjate. Õige ning stabiilne küttesegu tagab mootori võimsuse stabiilse jaotuse ning mootori väiksema kulumise. Õige häälestuse puhul märkad, et küttekulu on oluliselt vähenenud.

* Maksimaalne võimsus võidusõiduratastele
* Ökonoomne küttesegu matka ning tänavaratastele
* Hind kehtib levinumatele markidele, tellimisel täpsustame kindlasti kui tellitud PCIIIUSB peaks hind kallim olema. (Näide: BMW F650 GS/GS Dakar / CS 2000-2004 - hind 419,95eur)


410.65 369.95 €

Tarneaeg: 21 päeva


Tellimine

 

 


 Nimetus Tarneaeg Hind  
Suzuki GSXR 1000 K7-K8 laos olemas 274.95
Power Commander V 7 päeva 389.95
Power Commander V automaathäälestaja laos olemas 318.95

Tagasi