Avaleht    Kuidas osta    KKK    Kontakt    Järelmaks    Hooldustöökoda    Ostukorv

Mototehnika hooldus ja remonditöökoda
(Biker24 Motokaubamajas) Kadaka tee 1/4 Tallinn
   E-R 10-19 ja L 10-16    tel. 55 12 996

 • hooldustööd: tehnoseisundi hindamine, kontroll ja hoolduskalkulatsioonide koostamine, kuluosade (filtrid, klotsid, küünlad, ülekanded, laagrid, simmerlingid, akud jne) kontroll ja vahetus, õlide ja vedelike vahetus. Hind töötunni alusel ja vaid 44,95/h. Õlide ja vedelike (mootori- ja amordiõlid, piduri- ja jahutusvedelike) vahetus meie töökojas tuleb oluliselt soodsam kuna vaadiõlid ja vedelikud on liitrihinnalt oluliselt soodsamad kui pakendatud. Kõik hoolduseks vajalikud kuluosad ja tarvikud on enamlevinud mootorratastele kohapeal olemas.
 • rehvivahetus ja rehviremont: mootorrataste ja ATV-de rehvide vahetus ja remont, kohapeal olemas Eesti suurim rehvivalik (pidev laoseis üle 1000 rehvi, valikuga saab tutvuda siin), siselohve, ventiile jne. Meilt ostetud rehvidele on paigaldus -50% tööde hinnakirjast.              Lisaks kaasneb mootorrataste rehvivahetusega tasuta veermiku kontroll. Väljavahetamist nõudvad kuluosad (piduriklotsid, rattalaagrid, ketikomplektid, roolilaagrid, amordisimmerid jne)  on kohapeal olemas. Vaata lisainfot rehvitöökoja ja teenuste kohta siit.                 
                                                                                      Samas ka sõiduauto rehvide müük, paigaldus ja hoiustamine, vaata lähemalt siit
 • motoalarmide ja elektoonikaseadmete paigaldus, elektikutööd: alarmide, elektriliste lisaseadmete ja tuning elektroonika paigaldus, veaotsing ja parandamine. Hind töötunni alusel         44,95/h. Kohapeal olemas valik motoalarme, elektroonilisi tuuningseadmeid jne.
 • tehnoülevaatus mootorratastele: korraline tehnoülevaatus (TÜV) koos ülevaatusele eelneva tehnoseisundi hindamisega 44,95
 • velgede sirgestamine: kõverate velgede õgvendamine, hind töötunni alusel 49,95/h                 Sirgestame kodarvelgi ja nii alumiiniumist kui ka magneesiumist valuvelgi.
  (harilikult kulub veljele 1,5-2,5h, väga kõverate või keevitamist vajavate puhul rohkem).

 • amortisaatorite sirgestamine: õgvendame ja taastame nii sisemisi kui välimisi amorditorusi,
  hind töötunni alusel
  49,95/h  (harilikult kulub ühele torule 0,5-1,5h, väga kõverate puhul rohkem).

 • piduriketaste taastamine: sirgestame kõverad kettad ja pingutame lõtkuga rootorid,
  hind töötunni alusel
  49,95/h  (harilikult kulub ühele sirgestusele või rootorite pingutamisele 1h).
 • remont- ja ümberehitustööd: tehnoseisundi hindamine, remondi- ja ümberehituskalkulatsioonide koostamine, veermike osade vahetus, sidurite remont, tuuningosade paigaldus jne. Hind töötunni alusel 44,95/h. Kohapeal olemas valik varu- ja tuuningosi.

 • Airbrush tööd: mootorrataste, kiivrite jms. disainimine ja värvimine.
 • mototehnika transport: Tallinna piires 0,95/km, seisutund ja laadimise ning mahalaadimise tööd  44,95/h - esimene 15min on tasuta. Pikemad sõidud kokkuleppel, Tallinn-Pärnu laupäeviti ja Pärnu-Tallinn teisipäeviti -50% hinnast. Sõidualustustasu on 9,95.
 • motohotell: mootorratta hoiustamine Biker24 Motokaubamajas. Turvaline, elektoonilise ja mehitatud valvega soojad ning puhtad ruumid, hinna sees Tallinna piires transport hoiustamise kohta, aku hoolduslaadimine kogu hoiustamisperioodi vältel, hoolduseelne ülevaatus jpm.        Hind al. 24,95/kuu olenevalt paketist, vaata täpsemalt siit
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.
Remonti/hooldusesse toodud sõidukid tuleb meilt ära toimetada 3 tööpäeva jooksul pärast tööde arve väljastamist.
Kui kokku ei ole lepitud teisiti siis alates 4-ndast päevast arvatakse sõiduk hoiustamisele vastavalt kehtivale hinnakirjale.

Aegade broneerimised ja kulu- ning varuosapäringud kontaktidel:


- hooldus- ja remonttööd, kulu- ja varuosapäringud tel. 55 12 996, pood@biker24.ee
- rehvitööde aegade broneerimine tel. 55 18 909Rehvivaliku vaatamiseks klõpsa allolevale pildile
Motohotell (mototehnika hooajaline hoiustamine)
Lisainfo vaatamiseks klõpsa pildil